f·p·p · p·r·o·d·u·c·t·i·o·n·s   GRY | SERWERY GIER | BANNERY
  
 


tribes2.fpp.pl
Podłącz nasz
baner
 

  f·p·p · t·r·i·b·e·s · 2 | Tribes 2 | Pojazdy

Tribes 2

Pojazdy

Shrike
Jednoosobowy myśliwiec z dwoma karabinami na pokładzie. Specjalizuje się niszczeniu innych pojazdów. Jest zwinny i szybki, wystarczająco szybki, aby zgubić rakiete samonaprowadzającą. Niestety ma słaby pancerz a przez tak wielką moc pod maską, bardzo niebezpiecznie jest go pilotować we mgle i pod wodą. Statyczne działka uniemożliwiają dokonanie precyzyjnego ataku na małe objekty.


Thunder Sword
Trzyosobowy bombowiec. Załoga to pilot, bombardier i strzelec tylni. Thundersword ma 40 bomb , działko i dalmierz laserowy. Atak bombowca jest porownywalny do salwy z mortarów. Niestety, mozolnie się porusza i jest mało zwrotny przez co staje się łatwym celem dla rakiet i dział.


Havoc
Transporter sześcioosobowy. Zastowanie znajduje jako ~szybki~ transport silnie opancerzonych jednostek jaggernout na linie frontu.


Wild Cat
Jednoosobowy skuter dla sniperów. Stosowany raczej do taktycznych rozgrywek. Jest trudny w pilotażu przez co staje się też trudnym celem do trafienia.


Jericho
Dobrze opancerzona baza na kółkach. Zawiera stacje ekwipunkowa i działko AA


Boewulf
Dwuosobowy czołg wypozażony w działko "minigun" i zmodyfikowanego mortar'a. Bardzo dobrze opanceżony.--------------------------------------
Autor: [FPP]
Aktualizacja: 03·12·2001 - 01:01 : DRUKUJ 

     
   


f·p·p · p·r·o·d·u·c·t·i·o·n·s © 2000-2005 f·p·p productions. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji.
Przeczytaj reklama z nami, aby dowiedzieć się jak ukierunkować swoje produkty i usługi do graczy.


Dzisiaj jest Poniedziałek · 16 Maja · 2022
Strona wygenerowana w 0.049606 sek.