f·p·p · p·r·o·d·u·c·t·i·o·n·s   GRY | SERWERY GIER | BANNERY
  
 


tribes2.fpp.pl
Podłącz nasz
baner
 

  f·p·p · t·r·i·b·e·s · 2 | Pliki | Patche

Pliki

Patche

Ten dział teoretycznie nie jest potrzebny - a to z powodu programiku Sierra Update, ładującego się przed każdym włączeniem gry. Z założenia ma on aktualizować wersję gry na dysku do najnowszej i nawet się to sprawdza - ale nie w Polsce. Programik stara się ściągnąć patcha z amerykańskiego serwera sierry - a jako że większość z polskich internautów korzysta z modemów/SDI (w skrócie mam na myśli tpsa i Polpak), to nie zawsze z zachodniego serwera szybko coś ściągną. Ok, koniec bzdurzenia - oto pliki potrzebne do zainstalowania po "gołej" instalacji Tribes2:

Wersja patcha Waga
Patch z wersji podstawowej do 25034(finalnej) 21570->25034 87.1MBMały tip:

Żaby pominąć ładowanie się AutoUpdatera, wystarczy zrobić nowy skrót do pliku Tribes2.exe (Tribes2GameData) i dodać do niego parametr -online. Końcowy efekt będzie wyglądał tak :
*Tribes2GameDataTribes2.exe - online
Trzeba jednak pamiętać że jeśli pojawi się nowy patch, gra uruchomiona z tym parametrem nie pobierze go, a co za tym idzie, raczej nie podłączymy się do żadnego servera, który działa już na nowej łatce.
--------------------------------------
Autor: sYs|steelheart
Aktualizacja: 02·11·2002 - 21:00 : DRUKUJ 

     
   


f·p·p · p·r·o·d·u·c·t·i·o·n·s © 2000-2005 f·p·p productions. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji.
Przeczytaj reklama z nami, aby dowiedzieć się jak ukierunkować swoje produkty i usługi do graczy.


Dzisiaj jest Poniedziałek · 16 Maja · 2022
Strona wygenerowana w 0.046188 sek.