f·p·p · t·r·i·b·e·s · 2
http://tribes2.fpp.pl


Tribes 2

Szczepy

Szczepy, czyli frakcje, które spotaksz w grze. W Tribes 2 jedyne, co różni poszczególne strony od siebie, to wygląd zewnętrzny. W kampanii treningowej dla pojedyńczego gracza gramy po stronie Starwolf (Gwiezdnych Wilków) walcząc przeciwko BioDerms.
 • Blood Eagle (Krwawe Orły)

  Krwawe orły pałają żądzą zemsty wobec Rycerzy Imperium, którzy wieki temu spacyfikowali ich szczepy. Ich filozofia jest prosta i brutalna: wyeliminować wroga za wszelką cenę.

 • Diamond Sword (Diamentowe miecze)

  Frakcja wymyśla nowe strategie walki. Mówią, że ich największą bronią jest umysł i enigmatyczne nauki zdobyte u Oświeconego Mistrza

 • Phoenix (Zwiastuni Feniksa)

  Dawniej nazywano ich dziećmi Feniksa. Przywódcy frakcji wierzą, że wkrótce dojdzie do powrótu Świętego Feniksa. Ustanowili Święte Prawo, które przeznacza wszystkie szczepy pod panowanie Feniksa • Starwolf (Gwiezdne wilki)

  Kochają wolność. W dawnych czasach żaden ze szczepów nie dorównywał im pod względem wielkości posiadanej przestrzeni. Mimo to, już pierwszy atak hordy BioDerm był tak skuteczny, że o mały włos nie wytrzebił całej frakcji. Czas pokaże, czy zdołają przetrwać.

 • BioDerms (Hordy Bioderm)

  Wyrastali jako żołnierze-niewolnicy. Są sztucznie wychodowaną rasą, która dawniej służyła Imperium. Teraz, prowadzą przeciwko niemu krwawą wojnę. Mają zamiar przejąć wszelkie bogactwa szczepów, co według nich pomoże w przełamaniu impasu na walkach z Imperium
 • Źródło tekstu: instrukcja gry

  --------------------------------------
  Aktualizacja: 31·10·2000 - 02:01
  © 2000-2001 f·p·p productions.
  http://fpp.pl, [email protected]

  Wyrukowano dnia 2020-07-05, 11:28, z 173.245.54.121 (173.245.54.121)
  Strona dostępna online pod adresem: http://tribes2.fpp.pl/?pl:pages:show:199:::

  DRUKUJ | Powrót