f·p·p · p·r·o·d·u·c·t·i·o·n·s   GRY | SERWERY GIER | BANNERY
  
 


tribes2.fpp.pl
Podłącz nasz
baner
 

  f·p·p · t·r·i·b·e·s · 2 | Tribes 2 | Pancerze

Tribes 2

Pancerze

Scout
Scout jest zdecydowanie najbardziej mobilnym pancerzem w grze. Mała waga, pozwala na osiąganie duzych prędkości i niebotycznych lotów na Jet-pack'u. Scout jest jedenym pancerzem, który pozwala na pilotowanie WildCat'a, i używanie laser rifle Minusem są limity wyposażenia jakie nałożone są na ten pancerz, mianowicie scouci mogą zabierać zesobą jedynie 3 sztuki broni,3 miny i 5 granatów i jedną apteczke, przyczym niemoże używać Mortar'a i Missle launcher'a, i niemoże rozstawiać wieżyczek i przenośnych stacji ekwipunkowych.


Attack Class
Attack class, jest czyś pomiędzy Scout'em, i Jaggernout'em. Jest wolniejszy, i cięższy niż Scout, ale Szybszy i lżejszy niż Jaggernout Może przenościć 4 sztuki broni, 3 miny i 6 granatów i jedną apteczke. Niemoże pilotować WildCat'a i używać Laser rifle.


Jaggernout
Jaggernout - prawdziwy czołg na nogach. Ale jak to czołg, ta klasa pancerza jest bardzo powolna, i jeśli jednostki tej klasy potrzebne są daleko od bazy, konieczny jest transport powietrzny. Może przenośić 5 sztuk broni, 18 granatów, 3 miny, i dwie apteczki. Niemoże pilotować żadnych pojazdów, i uzywać Laser rifle

 + DODAJ NOWY TEMAT 
--------------------------------------
Autor: [FPP]
Aktualizacja: 03·12·2001 - 01:01 : DRUKUJ 

     
   


f·p·p · p·r·o·d·u·c·t·i·o·n·s © 2000-2005 f·p·p productions. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji.
Przeczytaj reklama z nami, aby dowiedzieć się jak ukierunkować swoje produkty i usługi do graczy.


Dzisiaj jest Poniedziałek · 16 Maja · 2022
Strona wygenerowana w 0.042767 sek.