f·p·p · p·r·o·d·u·c·t·i·o·n·s   GRY | SERWERY GIER | BANNERY
  
 


tribes2.fpp.pl
Podłącz nasz
baner
 

  f·p·p · t·r·i·b·e·s · 2 | Tribes 2 | Broń

Tribes 2

Broń

Blaster
Pulsujący karabinek energetyczny, o nieograniczonej aminicji - wykorzystuje energię pancerza Zadaje nie duże obrażenia - niebespieczne rykoszety.


Chaingun
Karabin automatyczny - wypluwa z siebie grad kul, przed którymi ze względy na małe skupienie ognia trudno uciec. Nieskuteczny w walce na duże odległości


Electro-Flux Gun
Broń energetyczna, kożystająca z zasobów pancerza. Wysysa energie przeciwnika, co bardzo zmniejsza jego zdolnośc poruszania się.


Fusion Mortar
Najbardziej destrukcyjna broń w grze, pociski poruszają sie lotem parabolicznym. Tylko opancerzenie klasu Juggernout moze mieć ją na wyposażeniu. Może być wspierany przez celownik laserowy.


Granade Launcher
Wyrzutnia granatów, miotająca pociski dużo dalej niż wojownicy. Podobnie jak w mortarze, pociski poruszają sie po paraboli i możliwe jest namierzanie celu targeting laser.


Laser Rifle
Broń snajperska której zasięg zależy wyłącznie od widoczności. Jeden strzał pochłania prawie cała energie pancerza. Strzały w głowe krytyczne dla celu. Jedynie Scouci moga korzystać z tej broni. Wymaga Energy Pack'a.


Missle Launcher
Wyrzutnia rakiet samo naprowadzających się na źródło ciepła, takie jak silniki pojazdów, czy nagżany jetpack. Wyrządza duże szkody, kosztem wolnego ładowania pocisków.


Plasma Rifle
Strzela gorącymi kulami plazmy które wybuchają przy uderzeniu ze stałą powierzchnią. Broń idealna do niszczenia naziemnego sprzętu wroga, i do akcji w pomieszczeniach.


ShockLance
Broń bliskiego zasiegu - celny strzał w plecak wroga, może wyżądzić krytyczne szkody. Ataki frontalne i boczne dużo mniej skuteczne. Bezużyteczna w wodzie.


SpinFusor
Broń strzela obracającymi sie krążkami energetycznymi które wybuchają przy zdeżeniu ze stałą powierzchnią i wodą (!) Skuteczna w walce na duże odległości Niezbyt duża szybkość ognia


Targeting laser
Nie jest to broń wyżądzająca szkody, w zamian znacznie ułatwia celowanie z wyrzutni rakiet, granatów i broni Fusion Mortar Standardowe wyposażenie każdego pancerza.
Basic Grenade
Granat wybuchowy. Standardowe wyposażenie wojownika to sześć takich granatów.

Concussion Grenade
Odrzuca przeciwnika na daleką odległość i wytrąca mu broń, której używał.

Flare Grenade
Flara do zmylenia rakiety samosterującej, lub oznaczenia jakiegoś obszaru.

WhiteOut Grenade
Oślepia wroga, króry skierował swój wzrok w stronę wybuchu. Zasięg - 20 m.
Temat Autor Data  
opisy...
hastAA 07·12·2002-09:01  
Odp: literówki
mike 02·11·2004-03:01  


 + DODAJ NOWY TEMAT 
--------------------------------------
Autor: [FPP]
Aktualizacja: 03·12·2001 - 02:01 : DRUKUJ 

     
   


f·p·p · p·r·o·d·u·c·t·i·o·n·s © 2000-2005 f·p·p productions. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji.
Przeczytaj reklama z nami, aby dowiedzieć się jak ukierunkować swoje produkty i usługi do graczy.


Dzisiaj jest Poniedziałek · 16 Maja · 2022
Strona wygenerowana w 0.059851 sek.